Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 7 işaret | Sohbet ™ • Elit | seviyeli sohbet odaları, türkiyede en iyi sohbet chat hizmeti veren sohbet sitesidir.

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 7 işaret

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 7 işaret

SertaN     11-01-16     Aşk     Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 7 işaret     135 Defa Okundu

Gerçek aşkı bulmuş olanlar bana katılacaktır. Gerçek aşkın o olduğunu nasıl anlayacağım diye kendi kendine soruyorsun ya, hah işte sen daha bulamamışsın. Zira anlıyorsun şekerim. “O” olduğunu anlıyorsun.
Bir gülüşünde, bir bakışında “Tamam, bu o” diyorsun. Yanındayken başka hiçbir yerde olmak istemiyorsun. Başını omzuna yasladığında hiçbir şey imkansız gelmiyor. Hangi tarafında duruyorsa vücudundaki tüm hücrelerin o yöne çekildiğini hissediyorsun. O yokken kalbin atmayı unutuyor, taa ki onu görene kadar. Hatta görmesen de yetiyor, burnuna gelen kokusu seni hayata bağlıyor.
Ama illa ki bana liste ver tek tek kontrol edip bakacağım diyorsan buyur başla.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=”16″]1. Onsuz bir hayat imkansız gelir[/pullquote]

Mümkün değil ki onsuz bir hayat düşünebilesin. Akşam döndüğün evde kapıyı açıp sana “Hoş geldin” diyen de sabah yanında uyandığın da o olsun istersin. Bembeyaz bir mutfakta kahve içerken karşında o otursun istersin. Ne yaptığın mühim değildir, önemli olan onunla olmasıdır.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=”16″]2. Kendin gibi hissedersin[/pullquote]

Yanındayken kendini “kadın” gibi hissedersin, hiç olmadığın gibi hissedersin. Yalan söylemene gerek yoktur. İyi olmadığında geçiştirmene gerek yoktur. O bilir. Seni, senden iyi tanır çünkü.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=”16″]3. Ten uyumu inanılmazdır[/pullquote]

Ona dokunmadan geçen zamanlar senin için zaman kaybından öte değildir. Parmağının ucuyla da olsa dokunabilmek istersin. Göğsünden daha rahat hiçbir yer yoktur. Yatakta bir yapbozun parçaları gibisinizdir. Birbirini tamamlayan ve asla bir başkasına uymayacak olan…

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=”16″]4. Huzur ancak onunla mümkündür[/pullquote]

Huzurlusunuzdur. İstediğiniz kadar size karşı şeyler yaşayın, birbirinize sarıldığınızda dünya durur. Sessiz otururken “Acaba ne düşünüyor” diye huzursuz hissetmezsin. Bilirsin. Senden başka bir şey geçmez aklından. Senin de aklından başka hiçbir şey geçmez, geçemez.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=”16″]5. Birlikte eğlenirsiniz[/pullquote]

Arabada saçma sapan şarkılar söylersiniz birlikte. Sana öyle bir bakar ki seni sevdiğini anlarsın. Seni öyle bir tutar ki bırakırsa düşeceğini bilirsin. Deliliğin sınırı yoktur. Sevişirken komik bir şey olur. Birbirine sarılır gülersin. Çünkü bilirsin. Her şey ancak onunla olduğunda keyifli ve güzel.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=”16″]6. Sadece onunla konuşmak istersin[/pullquote]

Başına bir şey geldiğinde ilk ona anlatmak istersin. Akşam eve geldiğimde kucağına oturayım da bir bir yaşadıklarımı anlatayım istersin. Onunla konuşmak dünyanın en güzel şeyidir. Sustuğunda bile içinde konuşturursun onu. Çünkü sesini duymadan bir dakikanın bile geçmeyeceğini bilirsin.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=”16″]7. Gurur da neymiş![/pullquote]

Gururun, egon adına ne dersen de! Hiçbiri onu görmek, ona dokunmak veya onunla konuşmaktan daha önemli değildir. Köpek gibi ağlayacağını, yanacağını bilsen de onsuz olmak istemezsin. Onsuz olmaktansa onunla yanmayı tercih edersin.
Öyle işte. Anlayacaksın. Onu bulduğunda o olduğunu anlayacaksın. Ne zaman, nerede, nasıl bilemiyor tabi insan. Belki hayatına çok erken girmiştir, belki de geç kalmıştır. Ama onu tanıdıktan sonra hayatının bir daha asla aynı olmayacağını bilirsin. Aranıza ne girerse girsin, ne olursa olsun onun var olduğunu öğrendikten sonra tüm yolların ona çıkacağını bilirsin.
İşte böyle birini bulduysan sımsıkı sarıl. Sadece sarıl. Devamı zaten gelecek…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetElit.Com

Türkiye'nin En Çok Tercih edilen Sohbet Odalarında, Sizlerde hemen yerinizi alıp, yeni insanlarla tanışarak, yeni dostluklar kurup zamanınızı daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçirin.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: ŞekerShell İnternet Hizmetleri