Aşkta dikkat etmeniz gerekenler | Sohbet ™ • Elit | seviyeli sohbet odaları, türkiyede en iyi sohbet chat hizmeti veren sohbet sitesidir.

Aşkta dikkat etmeniz gerekenler

Aşkta dikkat etmeniz gerekenler

SertaN     11-01-16     Aşk     Aşkta dikkat etmeniz gerekenler     129 Defa Okundu

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Aşkta dikkat etmeniz gerekenler[/pullquote]

Uzun soluklu ve sağlam bir ilişki peşindeyseniz aşk hayatınızda bunlardan uzak durun.

 

Sanal alemde tanışıp, mutlu bir ilişki peşinde koşanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Sizin gibi aşkı arayan aktif 1.2 milyon üyenin olduğu sohbetelit.com ile tanışan ve internet üzerinden aşklarını yürüten çiftler saymakla bitmez. Peki, bu çiftlerin uzun soluklu ve düzeyli bir ilişki yaşamasının sırrı ne?

 

Aşkın çetin yollarından olan “sanal aşk” bıçak sırtı bir konu. Sohbetelit üyeleri ise bu durumun oldukça farkında. Karşısındaki kişi ile konuşurken neler yapması gerektiğinin yanında neler yapmaması gerektiğini de çok iyi bilen Sohbetelit üyeleri, bunlardan uzak duruyor.

Tanıdık çıkma ihtimaliniz

Türk insanı olarak memleketini söyleyen herkese mutlaka yönelttiğimiz soru; “Benim dayımın oğlunun eşinin teyze tarafından kuzeninin oğlu oralı tanırsın belki?” demek. Tanısa ne olacak o ayrı bir konu ama şehirler arası yaşadığınız aşkta da ortak noktanız bu olmasın. Diyelim ki gerçekten ortak bir tanıdığınız tesadüfen çıktı, bu güzel rastlantıyı romantizm ile birleştirip, kalbini bir kez daha çalmak varken, çomak sokup karıştırmak neden?

Tabulara girmeyin

Cinsellik Türk toplumu için ciddi bir tabu olarak günümüzde konumunu koruyor. Özellikle hiç görmediğiniz birine cinsellikle ilgili sorular sormaya başlarsanız, sizi kafasında farklı konumlandıracak ve belki de onu kutlatacaksınız. Zaman içerisinde başka tabularını da keşfederseniz, uzak durmanız gerektiğini bilmekte fayda var.

Sorunlarınızla boğmayın

Herkesin iş yerinde, ailesinde, arkadaşları arasında; büyük, küçük pek çok sorunu var. Yaptığınız işten nefret ediyor olabilirsiniz ya da ailenizle çok ciddi bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bu sorunlarla karşı tarafı bunaltmak yerine, kendi yakın arkadaşlarınızla çözmeye çalışmanız daha yerinde bir karar olacaktır.

Eski sevgiliden uzak durun

Hayatınızın aşkı ile tanışmış ve onu daha yakından tanımak için gece gündüz onunla konuşuyor olabilirsiniz. Önceki sevgililerinizden bahsetmekten kesinlikle uzak durmakta fayda var. En azından karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan ve geçmişiniz ile size kabul edip etmeyeceğine kanaat getirmeden, geçmiş sayfalarınızı açmayın ve onunkileri karıştırmayın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetElit.Com

Türkiye'nin En Çok Tercih edilen Sohbet Odalarında, Sizlerde hemen yerinizi alıp, yeni insanlarla tanışarak, yeni dostluklar kurup zamanınızı daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçirin.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: ŞekerShell İnternet Hizmetleri