Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 7 işaret

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 7 işaret
Bu haber 11 Oca 2016 Pts 21:03 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

Gerçek aşkı bulmuş olanlar bana katılacaktır. Gerçek aşkın o olduğunu nasıl anlayacağım diye kendi kendine soruyorsun ya, hah işte sen daha bulamamışsın. Zira anlıyorsun şekerim. “O” olduğunu anlıyorsun.
Bir gülüşünde, bir bakışında “Tamam, bu o” diyorsun. Yanındayken başka hiçbir yerde olmak istemiyorsun. Başını omzuna yasladığında hiçbir şey imkansız gelmiyor. Hangi tarafında duruyorsa vücudundaki tüm hücrelerin o yöne çekildiğini hissediyorsun. O yokken kalbin atmayı unutuyor, taa ki onu görene kadar. Hatta görmesen de yetiyor, burnuna gelen kokusu seni hayata bağlıyor.
Ama illa ki bana liste ver tek tek kontrol edip bakacağım diyorsan buyur başla.
1. Onsuz bir hayat imkansız gelir
Mümkün değil ki onsuz bir hayat düşünebilesin. Akşam döndüğün evde kapıyı açıp sana “Hoş geldin” diyen de sabah yanında uyandığın da o olsun istersin. Bembeyaz bir mutfakta kahve içerken karşında o otursun istersin. Ne yaptığın mühim değildir, önemli olan onunla olmasıdır.
2. Kendin gibi hissedersin
Yanındayken kendini “kadın” gibi hissedersin, hiç olmadığın gibi hissedersin. Yalan söylemene gerek yoktur. İyi olmadığında geçiştirmene gerek yoktur. O bilir. Seni, senden iyi tanır çünkü.
3. Ten uyumu inanılmazdır
Ona dokunmadan geçen zamanlar senin için zaman kaybından öte değildir. Parmağının ucuyla da olsa dokunabilmek istersin. Göğsünden daha rahat hiçbir yer yoktur. Yatakta bir yapbozun parçaları gibisinizdir. Birbirini tamamlayan ve asla bir başkasına uymayacak olan…
4. Huzur ancak onunla mümkündür
Huzurlusunuzdur. İstediğiniz kadar size karşı şeyler yaşayın, birbirinize sarıldığınızda dünya durur. Sessiz otururken “Acaba ne düşünüyor” diye huzursuz hissetmezsin. Bilirsin. Senden başka bir şey geçmez aklından. Senin de aklından başka hiçbir şey geçmez, geçemez.
5. Birlikte eğlenirsiniz
Arabada saçma sapan şarkılar söylersiniz birlikte. Sana öyle bir bakar ki seni sevdiğini anlarsın. Seni öyle bir tutar ki bırakırsa düşeceğini bilirsin. Deliliğin sınırı yoktur. Sevişirken komik bir şey olur. Birbirine sarılır gülersin. Çünkü bilirsin. Her şey ancak onunla olduğunda keyifli ve güzel.
6. Sadece onunla konuşmak istersin
Başına bir şey geldiğinde ilk ona anlatmak istersin. Akşam eve geldiğimde kucağına oturayım da bir bir yaşadıklarımı anlatayım istersin. Onunla konuşmak dünyanın en güzel şeyidir. Sustuğunda bile içinde konuşturursun onu. Çünkü sesini duymadan bir dakikanın bile geçmeyeceğini bilirsin.
7. Gurur da neymiş!
Gururun, egon adına ne dersen de! Hiçbiri onu görmek, ona dokunmak veya onunla konuşmaktan daha önemli değildir. Köpek gibi ağlayacağını, yanacağını bilsen de onsuz olmak istemezsin. Onsuz olmaktansa onunla yanmayı tercih edersin.
Öyle işte. Anlayacaksın. Onu bulduğunda o olduğunu anlayacaksın. Ne zaman, nerede, nasıl bilemiyor tabi insan. Belki hayatına çok erken girmiştir, belki de geç kalmıştır. Ama onu tanıdıktan sonra hayatının bir daha asla aynı olmayacağını bilirsin. Aranıza ne girerse girsin, ne olursa olsun onun var olduğunu öğrendikten sonra tüm yolların ona çıkacağını bilirsin.
İşte böyle birini bulduysan sımsıkı sarıl. Sadece sarıl. Devamı zaten gelecek…

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Aşk acısı nasıl ve ne zaman geçer?
2016 da aşk hayatınızı iyileştirecek 15 öneri
Paylaş:
"Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 7 işaret" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
Yorumlar

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Watch Full Movie Online And Download The Lost City of Z (2017)
Watch Full Movie The Lost City of Z(2017), Free Download...
Dünyayı değiştiremiyorsan bir erkeği sev!
  Şimdi aşağıda okuyacağınız iki ayrı yazıdan biri  iki çağrı da...
S.t.r.e.a.m.i.n.g The Boss Baby (2017) English Full Episode Online
The Boss Baby (2017) Full Movie Online Watch Free ,...
Öyle bir kadın sevmelisin ki dünyayı değiştirmelisin… Bir kadın sev!!!
Eğer dünyayı değiştirmek istiyorsan, bir kadını sev, gerçekten sev.  ...

 

çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Tweetle

Sohbetelit.com ® 2007 yılından beri TvEğlence, Sohbet, iRC, Chat, Radyo, Forum ve birçok servisi ile milyonlarca kişiyi bir araya getiren sohbet platformudur. Ayrıca geveze sohbet odaları, rüya, fıkra, karikatür, güzel sözler, video, kadın, magazin, şarkı sözleri, sinema, haber, oyun, arkadaşlık,  gibi daha bir çok içerikleri bulabilirsiniz.

  Diyalog www.SohbetElit.Com | Tüm hakları saklıdır.