Aşkta dikkat etmeniz gerekenler

Aşkta dikkat etmeniz gerekenler
Bu haber 11 Oca 2016 Pts 20:51 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

Aşkta dikkat etmeniz gerekenler

Uzun soluklu ve sağlam bir ilişki peşindeyseniz aşk hayatınızda bunlardan uzak durun.

 

Sanal alemde tanışıp, mutlu bir ilişki peşinde koşanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Sizin gibi aşkı arayan aktif 1.2 milyon üyenin olduğu sohbetelit.com ile tanışan ve internet üzerinden aşklarını yürüten çiftler saymakla bitmez. Peki, bu çiftlerin uzun soluklu ve düzeyli bir ilişki yaşamasının sırrı ne?

 

Aşkın çetin yollarından olan “sanal aşk” bıçak sırtı bir konu. Sohbetelit üyeleri ise bu durumun oldukça farkında. Karşısındaki kişi ile konuşurken neler yapması gerektiğinin yanında neler yapmaması gerektiğini de çok iyi bilen Sohbetelit üyeleri, bunlardan uzak duruyor.

Tanıdık çıkma ihtimaliniz

Türk insanı olarak memleketini söyleyen herkese mutlaka yönelttiğimiz soru; “Benim dayımın oğlunun eşinin teyze tarafından kuzeninin oğlu oralı tanırsın belki?” demek. Tanısa ne olacak o ayrı bir konu ama şehirler arası yaşadığınız aşkta da ortak noktanız bu olmasın. Diyelim ki gerçekten ortak bir tanıdığınız tesadüfen çıktı, bu güzel rastlantıyı romantizm ile birleştirip, kalbini bir kez daha çalmak varken, çomak sokup karıştırmak neden?

Tabulara girmeyin

Cinsellik Türk toplumu için ciddi bir tabu olarak günümüzde konumunu koruyor. Özellikle hiç görmediğiniz birine cinsellikle ilgili sorular sormaya başlarsanız, sizi kafasında farklı konumlandıracak ve belki de onu kutlatacaksınız. Zaman içerisinde başka tabularını da keşfederseniz, uzak durmanız gerektiğini bilmekte fayda var.

Sorunlarınızla boğmayın

Herkesin iş yerinde, ailesinde, arkadaşları arasında; büyük, küçük pek çok sorunu var. Yaptığınız işten nefret ediyor olabilirsiniz ya da ailenizle çok ciddi bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bu sorunlarla karşı tarafı bunaltmak yerine, kendi yakın arkadaşlarınızla çözmeye çalışmanız daha yerinde bir karar olacaktır.

Eski sevgiliden uzak durun

Hayatınızın aşkı ile tanışmış ve onu daha yakından tanımak için gece gündüz onunla konuşuyor olabilirsiniz. Önceki sevgililerinizden bahsetmekten kesinlikle uzak durmakta fayda var. En azından karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan ve geçmişiniz ile size kabul edip etmeyeceğine kanaat getirmeden, geçmiş sayfalarınızı açmayın ve onunkileri karıştırmayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Aşk acısı nasıl ve ne zaman geçer?
2016 da aşk hayatınızı iyileştirecek 15 öneri
Paylaş:
"Aşkta dikkat etmeniz gerekenler" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
Yorumlar

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Watch Full Movie Online And Download The Lost City of Z (2017)
Watch Full Movie The Lost City of Z(2017), Free Download...
Dünyayı değiştiremiyorsan bir erkeği sev!
  Şimdi aşağıda okuyacağınız iki ayrı yazıdan biri  iki çağrı da...
S.t.r.e.a.m.i.n.g The Boss Baby (2017) English Full Episode Online
The Boss Baby (2017) Full Movie Online Watch Free ,...
Öyle bir kadın sevmelisin ki dünyayı değiştirmelisin… Bir kadın sev!!!
Eğer dünyayı değiştirmek istiyorsan, bir kadını sev, gerçekten sev.  ...

 

çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Tweetle

Sohbetelit.com ® 2007 yılından beri TvEğlence, Sohbet, iRC, Chat, Radyo, Forum ve birçok servisi ile milyonlarca kişiyi bir araya getiren sohbet platformudur. Ayrıca geveze sohbet odaları, rüya, fıkra, karikatür, güzel sözler, video, kadın, magazin, şarkı sözleri, sinema, haber, oyun, arkadaşlık,  gibi daha bir çok içerikleri bulabilirsiniz.

  Diyalog www.SohbetElit.Com | Tüm hakları saklıdır.